CS2DTürkiye.org - CS2D Türk Oyuncu Topluluğu

Orjinalini görmek için tıklayınız: -Klan-
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
öncelikle oyunda hiç kimse bir grup kurarak oynamıyo bireysel oynamayı seçiyo fakat yakın zaman'da gelecek olan competition (rekabet) modu ile grupların klanların daha çok kurulacagını düşünüryorum ve benimde bir grup toplumuyla oynamayı sevdiğim için türkler olarak büyük bir klan açarak ilerleye bilecegimizi düşünüyorum ve CS2DTürkiye olarak bunu aynı şekilde devam etire bileceğimizi düşünüyorum .

Herkese Oyunda Başarılar bol şanslar ...
Öncelikle Türkiye'de yaşayan bir Türk genci olarak görüyorum ki Türkçe yazamıyorsun ve öyle tahmin ediyorum ki doğru düzgün konuşamıyorsun da.
Diğer konuya gelirsek, CS2DTürkiye adında bir klan kurulması çok saçma olur fakat başka isimlerle bir klan kurulması düşünülebilir. Ayrıca grup olarak oynamayı seviyorsan öncelikle kendin bir klan oluşturup neler yapabildiğine bir bak derim.
@LS I StH Söylediğin şeyler mantıksız değil hatta kurulması taraftarıyım ama bunun için bi önder lazım. Ben bu işle ilgilenirdim fakat 12. sınıf olmam vesilesiyle oyunla pek ilgilenemiyorum ama ilgilenebilsem kesinlikle yardımcı olurdum Wink Bakalım belki birileri liderlik sorumluluklarını kabul edip yardımcı olur.
@acm ilk öncelikle ben ilgilene bilecegimi düşünüyorum sana yardımcı olabilirim
@BcY evet kendimi pek ifade edemiyorum etmekte isterim fakat fazla asosyal oldugum ve toplumdan uzak oldugumdan kaynaklanıyor bu birazda kusura bakma
Geç cevap verdim kusura bakmayın .
@LS I StH rica etsem kendini tanıtır mısın? Liderlik sorumluluklarını kabul ediyor musun?
@acm ilk öncelikle 16 yaşındayım adım mustafa kurucu olamam çünkü bende okuyorum zaten yardımcı olacagım dedim ve olurumda
2 sene ets2'de büyük gruplarda kurucu yardımcılıgı yaptım yani onlara yardım ediyorum ve ts3'ten anlıyorum sonrasın ts3 eskidi biraz ve discord çıktı ondada bir kaç iş yaptım 1 sene yani 2017 başlarından beri bir cs:go grubunda yardımcılık yaptım ve genelde aktif olurum olamazsam önemli bir sebebi vardır genelde ve oyunda daha çok yeniyim diye biliriz çünkü 2011 yılında çıkan oyunu 2017 yazında oynamak yeni oyuncu olarak kabul edile bilir yeni steam hesabı kullandıgım oynama saati az.
İlk önce oyun 2011de çıkmadı 2004 yılında piyasaya sürüldü. Tecrübe olarak gelişceksin bu konuda sana ben yardımcı olabilirim discorda gel daha detaylı tanışalım duruma göre görevini alırsın ve oyunda bizi temsil edersin.
@acm discord adresini ögrene bilirmiyim?
Cuma günü atarım dostum bikaçgün müsait olanayacağım.
Tamam
000webhost logo